سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران دابی

 حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران دابی برای ما همواره مهم بوده و خواهد بود. در اینجا سعی می‌کنیم درباره اطلاعات خصوصی‌ کاربران که در اپلیکیشن دابی ثبت می‌شود و نحوه استفاده از این اطلاعات توضیحات لازم را ارائه دهیم.

اطلاعات ثبت شده و نحوه استفاده از آنها

برای ثبت نام در دابی شما باید مشخصات خود اعم از نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره موبایل را وارد کنید. پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری به عنوان کاربر دابی شناخته می‌شوید و اطلاعات فوق تنها در اختیار دابی است و دیگر کاربران قادر به مشاهده اطلاعات شما نخواهند بود.

جهت ارائه تجربه کاربری بهتر، بهبود خدمات و شخصی سازی، دابی اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از اپلیکیشن نظیر دستگاه مورد استفاده، اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت و ... را ثبت می‌کند . به عنوان کاربر دسترسی حذف حساب کاربری خود را نخواهید داشت و در صورت تمایل به این کار باید با پشتیبانی تماس حاصل کنید.

دسترسی‌های اپلیکیشن

از آنجایی که دابی دستیار صوتی است برای ارائه‌ی خدمات به عنوان یک دستیار نیاز به دریافت برخی دسترسی‌ها را از سمت شما دارد. به طور مثال برای تماس با مخاطبان، ارسال پیامک، ارسال صوت و ... بایستی دسترسی‌های مرتبط را به اپلیکیشن بدهید.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

دابی امانت‌دار اطلاعات شماست و در دسترسی افراد تیم به اطلاعات کاربران نیز سخت‌گیرانه عمل می‌کند. بنابراین دسترسی اطلاعات به کاربران تنها برای معدود افرادی که باید با این اطلاعات به صورت مستقیم در ارتباط باشند امکان پذیر است. همچنین تیم تلاش خود را میکند تا تمامی اطلاعات کاربران را در زیرساختی امن نگهداری کند.

دابی همواره طرفدار شفافیت است. امیدواریم با اطمینان از تجربه استفاده از دابی لذت ببرید. در صورت هر گونه سوال و یا ابهام می‌توانید از طریق راههای ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.