سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران دابی

حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران دابی برای ما همواره مهم بوده و از این اطلاعات به نحو احسن محافظت می‌کنیم.

از آنجاییکه دابی یک دستیار صوتی هوشمند است و برای اینکه بتواند یک نمونه داخلی ایده‌آل باشد نیاز به دسترسی‌هایی دارد که اجتناب‌ناپذیر است.

در اینجا سعی می‌کنیم درباره اطلاعات خصوصی‌ کاربران که در اپلیکیشن دابی ثبت می‌شود و نحوه استفاده از این اطلاعات توضیحات لازم را ارائه دهیم.

اطلاعات ثبت شده و نحوه استفاده از آنها

برای ثبت نام در دابی شما باید مشخصات خود اعم از نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره موبایل را جهت شناخته شدن بهتر توسط دستیار صوتی و شخصی‌سازی اپلیکیشن وارد کنید. پس از ثبت نام و ورود به حساب کاربری به عنوان کاربر دابی شناخته می‌شوید و اطلاعات فوق تنها در اختیار دابی است و دیگر کاربران قادر به مشاهده اطلاعات شما نخواهند بود.

به عنوان کاربر دسترسی حذف حساب کاربری خود را نخواهید داشت و در صورت تمایل به این کار باید با پشتیبانی تماس حاصل کنید.

دسترسی‌های اپلیکیشن

از آنجایی که دابی یک دستیار صوتی است برای ارائه‌ی خدمات به عنوان یک دستیار تمام عیار نیاز به دریافت برخی دسترسی‌ها را از سمت شما دارد که این دسترسی ها به شرح زیر می باشد.

  • دسترسی به مخاطبین جهت تماس هوشمند، ارسال پیامک و …
  • دسترسی پیامک جهت ارسال پیامک
  • دسترسی به محدوده جغرافیایی جهت استفاده از سرویس آب‌و‌هوا
  • دسترسی به میکروفون جهت ارسال فرمان به اپلیکیشن
  • دسترسی تقویم جهت تنظیم کردن تقویم
  • دسترسی به حافظه ذخیره سازی جهت استفاده از سرویس‌های مدیا

محدودیت دسترسی به اطلاعات

دابی امانت‌دار اطلاعات شماست و تمامی اطلاعات دریافتی به صورت رمزنگاری شده ذخیره خواهد شد. همچنین تیم تلاش خود را میکند تا تمامی اطلاعات کاربران را در زیرساختی امن نگهداری کند.

امیدواریم از تجربه استفاده از دابی لذت ببرید. در صورت هر گونه سوال و یا ابهام می‌توانید از طریق راههای ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.